Wersja demonstracyjna serwisu zleceń on-line firmy JMLnet.pl. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu!
Kontakt
80-058 Gdańsk
Zaiwejska 24
Dolnośląskie
tel. 511 545 330

1SC SERWIS RTV - Naprawa Telewizor Naprawa, Serwis

O firmie
Serwis RTV od wielu lat zajmuje się głównie szybką diagnozą i naprawą CTV. Naprawa TV, LCD, LED, Plazmy lub Kineskopowego najczęściej zakończona jest w dniu wizyty domowej. Serwis telewizorów świadczy usługi dojazdowe u klienta w domu. Teren działania obejmuje Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Trójmiasto i okolice.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie poprzez szkolenia, specjalizujemy się w serwis TV:

* serwis i naprawa tv Samsung
* serwis i naprawa tv LG
* serwis i naprawa tv Grundig
* serwis i naprawa tv Philips
* serwis i naprawa tv Sony
* serwis i naprawa tv Sharp
* serwis i naprawa tv JVC
* serwis i naprawa tv Panasonic
* serwis i naprawa tv Thomson
* oraz inne

Współpracujemy z wieloma firmami branży RTV

* naprawa TV
* naprawa telewizorów
* serwis telewizorów

Obsługa zlecenia tego samego dnia, dojazd do klienta bezpłatny, udzielamy gwarancję na wykonane naprawy telewizorów.
Usterka telewizora winna być zgłoszona na tel. technika 511545330
Galeria
Lokalizacja firmy
Dodaj opinię
Kod zabezpieczający:
Wpisz kod zabezpieczający:
Opinie klientów
IP: 46.112.89.***, dodano: 19-03-2018; 19:53
spox
IP: 188.124.185.***, dodano: 14-12-2015; 18:16
W dniu dzisiejszym przyjechał do naszego mieszkania Pan z tego serwisu, aby naprawić nasz telewizor marki SHARP. GORĄCO POLECAM!!! Usterka została bardzo szybko wykryta i naprawia na miejscu. Pan wytłumaczył co dokładnie nie działało w telewizorze z ogromną wiedzą na ten temat- można było się też dużo innych ciekawych rzeczy dowiedzieć na temat telewizorów i ich ustawień. Naprawa przebiegała rzetelnie i profesjonalnie - wszystko działa jak należy. Pana na koniec sprawdził jeszcze raz telewizor, czy na pewno wszystko poprawnie działa. Bardzo miła i kulturalna obsługa godna polecenia.
IP: 186.88.184.***, dodano: 18-08-2015; 15:30
Centrum Innowacji może być strzałem w dziesiątkę, o ile fcakytznie będą tam powstawały technologie we wspf3łpracy z przemysłem, z produkcją. Mnie brakuje w Grodzisku centrum-galerii handlowej, ktf3ra zmieniłaby obraz grodziskiego handu, zdominowanego teraz przez prywatną inicjatywę, typu butiki. Poza tym centra handlowe pełnią czasami funkcję cywilizacyjną , kulturotwf3rczą, jak było na przykład z Centrum Wileńska na warszawskiej Pradze Pf3łnoc.Trzecia rzecz kultura w Grodzisku. Chodzi mi o kameralne miejsca, gdzie można się zaszyć i pomyśleć o czymś z oddalenia . Może w pijalni czekolady, planowanej w Willi Foksal, uda się stworzyć taką atmosferę, o ile nie będzie się tam organizować kinderparty.

Pomoc i wsparcie

Facebook

Płatności obsługuje: DotPayPayPal